blacharstwo Kraków

BLACHARZ KRAKÓW – BLACHARSTWO SAMOCHODOWE I NAPRAWY POWYPADKOWE

Specjalizujemy się w naprawach powypadkowych wszystkich marek. Pojazd po usługach blacharskich jest zabezpieczony przed korozją. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w holowaniu uszkodzonego samochodu do warsztatu, a także naprawy przywracające pierwotny wygląd samochodu wykonywane przez naszych profesjonalnych blacharzy.  Nasz serwis został zaopatrzony w wysokiej jakości narzędzia oraz ramę naprawczo-pomiarową. To usługa, która wymaga dokładności i precyzji, jaką Państwu oferujemy.

Do każdego przypadku uszkodzonej karoserii samochodowej podchodzimy indywidualnie. Na czas prac możemy zaoferować samochód zastępczy.

CZYM SĄ NAPRAWY BLACHARSKIE?

Blacharstwo to grupa czynności i usług związanych z obróbką karoserii samochodowej, a konkretniej – elementów nadwozia, podwozia czy kabin. Blacharz zajmuje się naprawą uszkodzonych fragmentów, wytwarzaniem nowych elementów, montażem gotowych części zamiennych, zabezpieczaniem samochodów przed korozją, a także tuningiem optycznym pojazdów. Usługą uzupełniającą do napraw blacharskich jest lakiernictwo.

BLACHARSTWO SAMOCHODOWE KRAKÓW – ZAKRES USŁUG

Nasz warsztat oferuje wszystkie usługi blacharsko lakiernicze, co oznacza, że podejmujemy się takich czynności jak:

 • naprawa wgnieceń (np. po stłuczkach, kolizjach, wypadkach czy po gradobiciu);
 • wymiana elementów karoserii;
 • konserwacja elementów dotkniętych korozją (piaskowanie);
 • zabezpieczanie podwozia i nadwozia przed korozją.

W naszym serwisie wykonujemy także lakierowanie.

NAPRAWY POKOLIZYJNE I POWYPADKOWE W KRAKOWIE

Blacharstwo samochodowe to dziedzina mechaniki pojazdowej, która jest bezpośrednio związana z uszkodzeniami pojazdów powstających na skutek kolizji czy wypadków. W naszym zakładzie zajmujemy się pojazdami powypadkowymi i pokolizyjnymi, mogąc zaoferować:

 • obsługę/kontakt z ubezpieczalnią;
 • wycenę uszkodzeń i napraw;
 • auto zastępcze na czas serwisu;
 • lawetowanie pojazdu po incydencie drogowym.

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ NAPRAWY NADWOZIA W PROFESJONALNY SPOSÓB?

Mniejsze lub większe uszkodzenia pojazdu, chociaż rzadko wpływają na jego stan techniczny, zawsze pozostają skazą w oczach jego właściciela. Próby naprawy można oczywiście podejmować samodzielnie, natomiast efekt takich działań rzadko kiedy jest zadowalający, a w niektórych przypadkach – jeszcze gorszy, niż przed naprawą. To z kolei negatywnie odbija się na wizualnych aspektach pojazdu, nie tylko wpływając na jego odbiór, ale też na jego wartość przy odsprzedaży.

Oddanie auta w ręce sprawdzonego warsztatu, którego specjalnością jest blacharstwo, masz pewność, że uszkodzenie zostanie sprawnie usunięte z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi, a rezultaty pozwolą Ci zapomnieć o skazie. W przypadku tego typu napraw, doświadczenie jest nieocenione. Dobry blacharz zajmie się także dla Ciebie obsługą związaną z ubezpieczalnią.

BLACHARZ KRAKÓW – CENNIK USŁUG

Wszystkie usługi blacharsko lakiernicze zawsze poddajemy indywidualnej wycenie, co oznacza, że do sporządzenia precyzyjnego kosztorysu nasz specjalista musi obejrzeć auto.

Poniżej prezentujemy natomiast orientacyjne kwoty za naprawę niektórych uszkodzeń:

 • pojedyncze wgniecenie (bez lakierowania) – 150-500 złotych;
 • pojedyncze wgniecenia zderzaka – od 150 do 300;
 • naprawa samochodu po gradobiciu – od 500 do kilku tysięcy złotych;
 • wymiana progu – od 150 złotych;
 • naprawy w obrębie maski – od kilkuset do kilku tysięcy złotych;
 • montaż i demontaż elementów – od 100 do 200 złotych;
 • zabezpieczanie przed korozją – od 700 do 1300 złotych.

Uwaga: powyższe ceny usług podane są orientacyjnie – w celu poznania szczegółowej wyceny, skontaktuj się z nami. Na koszt wpływają takie czynniki jak: zakres naprawy, rodzaj i ilość użytych materiałów, dostępność części zamiennych, typ pojazdu.

GDZIE W KRAKOWIE ZNAJDUJE SIĘ NASZ SERWIS?

Nasz Auto Serwis oferujący blacharstwo samochodowe zlokalizowany jest w Krakowie, przy ul. Szklarskiej 13 na krakowskim Podgórzu. Zapraszamy do nas natomiast także klientów z innych dzielnic miasta, takich jak: Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony, Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice, Zwierzyniec, Dębniki, Łagiewniki – Borek Fałęcki, Swoszowice, Podgórze Duchackie, Bieżanów – Prokocim, Czyżyny, Mistrzejowice, Bieńczyce, Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta.

NAPRAWY BLACHARSKIE – NA JAKICH POJAZDACH PRACUJEMY?

Zajmujemy się naprawą większości rodzajów i marek samochodów – nasz serwis w Krakowie przyjmuje auta osobowe, pojazdy dostawcze, samochody ciężarowe, motocykle, skutery, quady.

W naszym warsztacie podejmujemy się zleceń na między innymi takie marki jak: Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mini Cooper, Mitsubishi, Nissan, Opel, Renault, Fiat, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Jesteśmy w stanie przyjąć niemal każdy pojazd.

MECHANIKA SAMOCHODOWA KRAKÓW – JAKIE INNE USŁUGI OFERUJEMY?

Dla naszych klientów mamy pełen zakres usług z zakresu mechaniki samochodowej – w dobrej cenie naprawiamy nie tylko karoserię. W naszej ofercie znaleźć można również takie usługi jak:

Dlaczego warto wybrać Auto Serwis Kraków?

Zapewniamy świetny kontakt, konkurencyjne ceny, profesjonalny sposób wykonania napraw blacharskich podparty wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników w pracy z karoserią samochodową. Nasze czynności objęte są gwarancją, a w realizacji napraw zawsze uwzględniamy indywidualne życzenia naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą.