serwis tirów Kraków

Serwis tirów i samochodów ciężarowych

Auto Serwis 24H oferuje szereg kompleksowych usług związanych z serwisem i naprawą samochodów ciężarowych oraz wszelkiego rodzaju naczep i przyczep. W swojej pracy wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam szybko i skutecznie wykonywać naprawy tirów i pojazdów wielkogabarytowych. Oferujemy profesjonalne usługi związane z naprawą i usunięciem usterki w pojazdach o różnym przeznaczeniu (samochodach osobowych, tirach, motocyklach, skuterach, jeepach, quadach).

Naprawa samochodów ciężarowych Kraków

Serwis ciężarówek w naszym warsztacie samochodowym obejmuje kompleksową diagnostykę pojazdu przeprowadzoną za pomocą najnowszego sprzętu do diagnostyki komputerowej. Diagnostyka pozwoli nam zlokalizować usterkę, dzięki czemu możemy szybko i precyzyjnie przywrócić samochód do pełnej sprawności. Ponadto prowadzimy naprawy silników samochodowych, hamulców, zawieszenia i elektroniki. Zajmujemy się wymianą płynów eksploatacyjnych i filtrów, a także ustawiamy prawidłową geometrię i zbieżność kół.

Dla nas awarie dużych samochodów to mały problem.

Serwis ciężarówek Kraków

Nasz serwis samochodów ciężarowych zlokalizowany jest na terenie województwa małopolskiego w mieście Kraków – w okolicy Podgórza, Bieżanowa i Kurdwanowa. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę – 7 dni w tygodniu także w niedziele i święta. Dzięki usłudze AutoSerwis 24H pomagamy “od ręki” w nagłych awariach. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość obsługi.

Serwisujemy ciężarówki wszystkich marek: DAF, Scania, Mercedes, Volvo, Man, Renault, Iveco i inne.