serwis samochodów dostawczych Kraków

Serwis samochodów dostawczych

Jesteśmy ekspertami w serwisowaniu samochodów dostawczych. W naszym warsztacie samochodowym odbywają się kompleksowe naprawy samochodów dostawczych wszystkich marek. Bogate zaplecze techniczne, wysokiej jakości sprzęt, doświadczona kadra pracownicza oraz stała współpraca z dostawcami części zamiennych przekłada się na solidnie i szybkie naprawy bieżące samochodów dostawczych przy zachowaniu najwyższej jakości usług. Zapewniamy wysoki poziom usług, kompleksową obsługę i doradztwo osobom użytkującym pojazdy dostawcze. Ze względu na specyficzne potrzeby właścicieli samochodów dostawczych staramy się zminimalizować czas naprawy po to, aby móc szybko przywrócić pojazd do pełnej dyspozycyjności. W bardzo pilnych i nagłych przypadkach oferujemy serwis “od ręki”.

Serwis i naprawa samochodów dostawczych w Krakowie

Prowadzimy pełen zakres napraw samochodów dostawczych. Wykonujemy:

Ponadto w naszym serwisie samochodowym możemy ustawić geometrię i zbieżność kół oraz zapewnić wymianę płynów eksploatacyjnych i filtrów. Sprawdzamy i weryfikujemy układy elektryczne i elektroniczne. Do naszych usług całodobowo wykorzystujemy lawetę. Jesteśmy w stanie odnaleźć i naprawić każdą usterkę.

Posiadamy rozbudowany program diagnostyczny do przeprowadzania kompleksowego serwisu samochodów dostawczych.

Serwis samochodów dostawczych i innych pojazdów Kraków

Obsługujemy pojazdy dostawcze, takich marek jak: Fiat, Peugeot, Citroen, Ford, Renault, Opel, Mercedes, VW, Isuzu i wiele innych. Serwis samochodów dostawczych oferujemy Klientom, którzy poszukują warsztatu samochodowego na terenie Krakowa, zwłaszcza w rejonie Kurdwanowa, Bieżanowa i Podgórza.

Oprócz serwisu samochodów dostawczych świadczymy również usługi z zakresu mechaniki pojazdowej samochodów osobowych, tirów, motocykli, skuterów, quadów, jeepów.